اطلاعات مورد نیاز شما اطلاعات مورد نیاز شما

 

دریافت فایل Photo Mate R3 v3.2.1 build 137 اکنون از وب وب سایت صدروید

 

Photo Mate

این آخرین ورژن نرم افزار کاربردی Photo Mate R3 هست، یک نرم افزار کاربردی سازماندهی photo، کتابخانه و ویرایشگر غیرمخرب فایل‌های raw برای اندروید.
photos خود را سازماندهی کنید! این نرم افزار کاربردی یک کتابخانه عکس را ارائه می‌کند که در آن می‌توانید همه فایل‌های خود را بر اساس اطلاعات متا شامل دوربین و همچنین رتبه‌بندی، برچسب و کلمات کلیدی سفارشی فیلتر کنید. این نرم افزار کاربردی قابلیت کار با فرمت jpg و همچنین فرمت raw برای هر دوربینی را دارد.
photos خود را مشاهده کنید! این نرم افزار کاربردی یک راه حل برای مشاهده photos همراه با همه اطلاعات مهم exif مانند گشادگی یا ایزو ارائه می‌کند. علاوه بر آن می‌توانید photos را در کنار هم مشاهده و رتبه‌بندی کنید تا برترین‌ها را انتخاب نمایید.


photos خود را توسعه داده و تغییر کنید! این نرم افزار کاربردی یک راه حل غیرمخرب را برای تغییر photos به شما ارائه می‌دهد. می‌توانید فایل‌های raw را کدگشایی و تغییر کنید تا کنترل کاملی بر تعادل سفیدی داشته و همچنین هر photo jpg را پردازش نمایید.
این نرم افزار کاربردی ویژگی‌های فراوان دیگری شامل چاپ photos، وارد کردن عکس از دوربین شما، دسترسی به شبکه شما، ترکیب photos یا تبدیل و تغییر چندتایی photos می‌می باشد.

 

تغییرات مشاهده شده ورژن ۳٫۲٫۱ build 137 :

برچسب برای حافظه خارجی و رفع مشکلات نرم افزار کاربردی

رفع مشکلات کاربرای فرانسوی زبان

بهبود پشتیبانی برای دستگاه های موس دار

رفع مشکلات نرم افزار کاربردی

پیوست :

۱-

اگر از Photo Mate R3 v3.2.1 build 137 خوشتان آمد به آن امتیاز دهید .

۲- آدرس صد روید را به خاطر بسپارید و به یاد داشته باشید در این وب وب سایت شما می توانید از صد ها نرم افزار و game آندروید به صورت رایگان استفاده کنید و لذت ببرید .
۳- هم چنین می توانید با مراجعه به وب سایت تفریحی  داناسرا هر اطلاعاتی را که در هر زمینه ای مورد نیاز دارید به دست آورید .
۴- از طریق فرم تماس با ما نظارت و پیشنهادات خود را به ما ارائه کنید و به ما کمک کنید تا خدمات بهتری را به شما کاربران گرامی ارائه دهیم .

باکس دانلود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.